OGRODOWA   SCENERIA

ogrodowasceneria@gmail.com                            +48 513 546 015

 studio   p r o j e k t o w e         

co o nas mówią ...


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O NAS

,, projektujemy wnętrza w dobrym stylu, z duszą – takie, do których zawsze chce się powracać ... ,, 

 

Pracownia OGRODOWA SCENERIA powstała z marzenia oraz wizji tworzenia nietypowych  i niepowtarzalnych przestrzeni ogrodowych.

Nasze projekty to połączenie dobrego stylu z ciekawym i nowoczesnym designem. Dążymy do osiągnięcia efektu piękna, ładu przestrzennego i funkcjonalności szytych na miarę potrzeb naszych klientów. Od ponad 12 lat dostarczamy naszym klientom profesjonalne usługi projektowe i wykonawcze na najwyższym poziomie.

Tworzymy  kompleksowe projekty, od ogólnej koncepcji, aż po najdrobniejsze szczegóły aranżacji!  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, analizując potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Dbamy o spójność i porządek na każdym etapie realizacji. Naszym Klientom służymy  radą, fachową wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem.

Wyszukujemy oryginalne rozwiązania oparte na najnowszych trendach i technologiach.

W ciągu dekady naszej działalności wykonaliśmy kilkaset projektów i realizacji na potrzeby klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz biznesowych.

 

Absolwentka Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie

projektantka ogrodów, pasjonatka dobrego stylu i nowoczesnego designu.

 

Doświadczenie od 12 lat zdobywa prowadząc autorskie studio projektowe. Laureatka konkursów branżowych (ogrody pokazowe Wystawa Zieleń to Życie 2015), wykładowca kursów projektowania ogrodów, członek jury imprez kulturalnych o tematyce ogrodniczej 

 

 

 

Aneta Rykowska

Absolwent ekonomii  WSHiFM w Warszawie

z wykształcenia ekonomista

z zamiłowania twórca ogrodów i pasjonat drewna

 

 

Od 12 lat zajmuje się budową ogrodów, tarasów

i obiektów architektury krajobrazu. 

Specjalizuje się w organizacji procesu projektowego oraz nadzoruje przebieg realizacji inwestycji, kieruje kadrą pracowniczą, realizuje dostawy materiałów i usług.

 

 

 

Marcin Rykowski

 

 

 

 

studio   p r o j e k t o w e         

 

OGRODOWA   SCENERIA